IB Systems z nowym adresem w Poznaniu

bartosz.miecznikowski 7 grudnia 2016

IB Systems na nową siedzibę wybrał Quartz Office Poznań.

IB Systems Sp. z o.o. to spółka należąca do grupy INTROL S.A, zajmująca się inteligentnymi systemami w budownictwie. Działalność firmy skoncentrowana jest na projektowaniu, wdrażaniu, integracji oraz utrzymaniu systemów teletechniki, bezpieczeństwa i automatyki w inteligentnych budynkach różnego typu: biurowcach, centrach handlowych, obiektach przemysłowych, budynkach użyteczności publicznej itp. 

Najemca zajmie powierzchnię 320 m2. Za przeprowadzenie transakcji w imieniu Właściciela budynku, odpowiedzialna była Justyna Wasiak – Negocjator NAI Estate Fellows oddziału w Poznaniu, zlokalizowanego przy ulicy Gajowej 1A.

Quartz Office Poznań to kameralny budynek biurowy, o specyficznej bryle, zaprojektowany w poznańskiej pracowni architektonicznej Easst. Całkowita powierzchnia najmu wynosi 1280 m2 na 4 kondygnacjach naziemnych. Dla użytkowników i klientów budynku przewidziano obszerny parking, na zewnątrz budynku oraz osobny parking dla rowerów. Nieruchomość zlokalizowana jest poza centrum Poznania, w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Głogowskiej, jednej z najważniejszych dróg wylotowych z Poznania, w bliskiej odległości od węzła autostrady w Komornikach.