Zajezdnia Poznań – biurowa odsłona inwestycji

bartosz.miecznikowski 29 listopada 2016

REF Eastern Opportunities rozpocznie prace nad nowym budynkiem biurowym, który wejdzie w skład kompleksu Zajezdnia Poznań.

W najbliższym czasie Inwestor przystąpi do budowy budynku biurowego, o całkowitej powierzchni ok. 6 870 m2. Biurowiec klasy A, będzie posiadał 4 kondygnacje naziemne, oferujące około 6 000 m2 komfortowej powierzchni biurowej, powierzchnia typowego piętra wynosi 1800 m2. Do dyspozycji Najemców zostanie przekazana jedna kondygnacja podziemna przeznaczona w całości na parking.

Ofertę biurową uzupełnią, zabytkowe budynki położone od strony ul. Gajowej, które zostaną zrewitalizowane i przystosowane do pełnienia funkcji komfortowych, stylowych lokali biurowych dla najbardziej wymagających Klientów. W skład pozostałych etapów inwestycji wchodzą lokale mieszkalne, handlowo – usługowe, a także zabytkowa hala tramwajowa.
W hali po zajezdni tramwajowej planowane jest utworzenie przestrzeni dla wydarzeń artystycznych i kulturalnych oraz kawiarni i restauracji.

Lokalizacja obiektu na pograniczu Centrum Poznania i dzielnicy Jeżyce jest jedną
z najbardziej atrakcyjnych, łączy prestiż ścisłego Centrum miasta z bliskością wszelkich urzędów i instytucji. Dodatkowym atutem inwestycji jest doskonałe połączenie z lotniskiem, dworcem PKP i węzłami autostrady.

Za prowadzenie komercjalizacji obiektu odpowiedzialne jest biuro NAI Estate Fellows oddział
w Poznaniu, zlokalizowane przy ulicy Gajowej 1A.

„Zajezdnia Poznań to miejsce, które wyróżnia oryginalne połączenie starych zabudowań
z nowoczesną architekturą. Nowa inwestycja wchodząca w skład kompleksu Zajezdni Poznań to oferta skierowana do Klientów, którzy poszukują nie tylko powierzchni biurowej w wysokim standardzie ale również bogatego zaplecza usługowo – handlowego”.
– mówi Patrycja Masiarek – Dyrektor Biura NAI Estate Fellows w Poznaniu.