Konstruktorska Business Center – nowy Właściciel i sprawdzony Zarządca.

bartosz.miecznikowski 14 października 2016

Nowy właściciel biurowca Konstruktorska Business Center – Golden Star Estate kontynuuje i rozszerza współpracę z dotychczasowym zarządcą – NAI Estate Fellows.

NAI Estate Fellows zarządza budynkiem od 2013 roku. Współpracę z uprzednim właścicielem – firmą HB Reavis podjęła jeszcze na etapie przygotowania nieruchomości do otwarcia.

„Przez okres trzech lat, w którym NAI Estate Fellows zarządza budynkiem udało nam się wypracować bardzo dobre relacje z najemcami Konstruktorska Business Center i jednocześnie utrzymać jedną z najniższych stawek service charge pośród warszawskich budynków klasy A. Cieszymy się, że nowy Właściciel postanowił zaufać naszemu doświadczeniu i zdecydował się na kontynuację współpracy, która dodatkowo została rozszerzona o obsługę finansową
i księgową nieruchomości ”
– mówi Bartosz Pustuł – Prezes Zarządu NAI Estate Fellows.

Konstruktorska Business Center to biurowiec klasy A o łącznej powierzchni najmu 49 500 mkw. Budynek cechuje wysoka efektywność energetyczna potwierdzona certyfikatem BREEAM na poziomie „bardzo dobry”, doskonała lokalizacja w biurowej część Mokotowa oraz bogate zaplecze usługowo-handlowe obejmujące kantynę, klub fitness, kawiarnie oraz piekarnię. Tak prestiżowi najemcy, jak: Procter & Gamble, Grupa Żywiec, PZU, Moneygram, Otis, Carrier, Comperia i IMS Health mają również do dyspozycji dwa wypełnione zielenią wewnętrzne dziedzińce o powierzchni 3.200 m2.