Business Park Grunwald – nowe życie biurowca

bartosz.miecznikowski 14 października 2016

Oddział NAI Estate Fellows w Poznaniu podpisał umowę na wyłączność na komercjalizację biurowca Business Park Grunwald w Poznaniu.

Na terenie około 9 ha położonym w poznańskiej dzielnicy Grunwald, firma Park Sp. z o.o. przystąpiła do modernizacji biurowca powstałego w latach 70-tych. W efekcie prac modernizacyjnych budynek uzyska nowoczesną elewację, całkiem nowe wnętrze, zostanie również wyposażony w nowoczesne urządzenia i instalacje: klimatyzacja, światłowód, windy w dobudowanych specjalnie zewnętrznych szybach.

Powierzchnie biurowe, będą specjalnie dostosowywane do specyficznych potrzeb zarówno małych i średnich firm, jak i dużych przedsiębiorstw. Poza standardami wykończenia biur, obiekt dysponuje dużą ilością miejsc parkingowych. Dodatkowo istnieje szereg udogodnień dla rowerzystów w tym, specjalnie dla nich zaprojektowane, zaplecze socjalne – zlokalizowana na poziomie -1 szatnia z prysznicami. Na parterze budynku powstanie miejsce na kantynę
i recepcję.

Na terenie kompleksu znajdują się już powierzchnie magazynowe i biurowe w odnowionych
i zmodernizowanych obiektach, a w planach są dalsze inwestycje, w ramach których powstaną kolejne. Zakończenie prac oraz oddanie budynku zostało zaplanowane na początek 2017r.

Za prowadzenie komercjalizacji odpowiedzialna jest Justyna Wasiak– Negocjator NAI Estate Fellows oddziału w Poznaniu, zlokalizowanego przy ulicy Gajowej 1A.

„W Poznaniu powstaje coraz więcej przestrzeni biurowej, często w budynkach, które czasy swojej świetności mają już za sobą, lecz dzięki swojej lokalizacji stanowią doskonałą alternatywę dla nowych inwestycji, a dzięki pracom modernizacyjnym dostają drugie życie. Możemy zaproponować Klientom, nowoczesną przestrzeń, w bliskiej odległości od Centrum miasta na bardzo korzystnych warunkach finansowych”. – mówi Patrycja Masiarek – Dyrektor Biura NAI Estate Fellows w Poznaniu.