modernes Bro

Biura Na Krótko – czyli oferta dla każdego klienta

bartosz.miecznikowski 24 października 2016

Oferta rynku biurowego w Polsce jest bogata, a nowe inwestycje kuszą wysokim standardem wykończenia, atrakcyjnym zapleczem usługowo – handlowym, pięknie zaaranżowanymi przestrzeniami wspólnymi. Na rynku, jest jednak dużo podmiotów gospodarczych, które nie mogą zdecydować się na wynajem dużej powierzchni w nowoczesnym biurowcu, co związane jest z koniecznością zawarcia umowy najmu na co najmniej 3 – 5 lat. Obserwujemy również rosnące zapotrzebowanie na mniejszą przestrzeń biurową, którą można powiększyć w miarę rozrastania się przedsiębiorstwa.

W odpowiedzi na nowe zapotrzebowanie na rynku, szczególnie ze strony małych i średnich firm stworzyliśmy serwis: www.biuranakrotko.pl.

Serwis jest wyszukiwarką powierzchni biurowych dostępnych na krótki okres najmu (do 36 miesięcy) lub na czas nieokreślony. W ofercie znajduje się ponad 1 300 ofert biur spełniających te kryteria, o dowolnym metrażu i na bardzo atrakcyjnych warunkach finansowych. Są to zarówno biura serwisowane czy przestrzeń coworkingowa, jak i po prostu małe moduły na kieszeń każdego klienta. Serwis to nowość na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce i wychodzi naprzeciw nowym potrzebom jakie na tym rynku się pojawiają.