Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Poznaniu w Centrum Biurowym Chlebowa

bartosz.miecznikowski 21 czerwca 2016

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Poznaniu wprowadzi się do nowej siedziby w Centrum Biurowym Chlebowa .

Główny najemca zajmie biuro o powierzchni blisko 1 900 m2, która stanowi 4/5 całkowitej powierzchni budynku. Biura będą zlokalizowane na dwóch kondygnacjach (1 i 2 piętro). Umowa została podpisana na okres 10 lat.

Za przeprowadzenie transakcji w imieniu Właściciela budynku, odpowiedzialna była Justyna Wasiak – Negocjator NAI Estate Fellows oddziału w Poznaniu, zlokalizowanego przy ulicy Gajowej 1A.

Centrum Biurowe Chlebowa to nowoczesny kompleks biurowy klasy B, o łącznej powierzchni blisko 10.000 m2, w skład którego wchodzi 5 budynków położonych przy ulicy Chlebowej, blisko ścisłego centrum Poznania. Budynki zostały poddane gruntownej modernizacji. Pomieszczenia wyposażone są w podniesione podłogi techniczne, podwieszane sufity, klimatyzację centralną z indywidualnym sterowaniem, 2 niezależne źródła zasilania, okablowanie kat. VI. Powierzchnia open space umożliwia swobodną aranżację. Każdy budynek posiada osobne wejście i podjazd. W ramach dalszych prac obiekt zostanie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych – podjazdy do wind zostaną umieszczone na niższym poziomie. Budynki o zróżnicowanej powierzchni tworzą idealne miejsca pracy zarówno dla małych jak i dużych najemców.

„Prace modernizacyjne kompleksu miały na celu stworzenie miejsca atrakcyjnego i przyjaznego Najemcom. Cieszy nas fakt, że w efekcie naszych prac i starań NAI Estate Fellows oddziału w Poznaniu proces komercjalizacji rozpoczęliśmy od wynajęcia tak dużej powierzchni” – mówi Robert Machura – Vice Prezes Machura Bros Corporation Sp. z o.o. – Właściciel Centrum Biurowego Chlebowa.