Film Moniuszki 1A nagrodzony!

bartosz.miecznikowski 28 kwietnia 2016

W dobie dużej konkurencji na rynku nieruchomości komercyjnych, dużej dostępności wysokiej klasy powierzchni biurowej i kompleksowej obsłudze klienta, coraz trudniej pokazać atrakcyjność danego budynku. Ciekawym narzędziem marketingowym może być spot reklamowy w formie klipu wideo.

Serwis nieruchomości Morizon.pl, w odpowiedzi na rosnący trend na wykorzystywanie filmu w marketingu nieruchomości, zdecydował się na organizację konkursu „Wizjery 2016”. Do konkursu zgłoszone zostały produkcje prezentujące nieruchomości zarówno komercyjne jak i mieszkaniowe. Gala wręczenia nagród odbyła się w dniu 30 marca 2016 roku, w dniu obchodów Dnia Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami. Jako najlepszy film prezentujący nieruchomość komercyjną został nagrodzony film reklamowy dla biurowca Moniuszki 1A w Warszawie.

Film został wyprodukowany przez firmę NAI Estate Fellows, na zlecenie właściciela budynku. NAI Estate Fellows zarządza budynkiem oraz jest jedną z dwóch firm, które odpowiadają za jego komercjalizację.

„Zadaniem pośrednika jest aktywne poszukiwanie najbardziej skutecznych dróg dotarcia do klientów. Należy na bieżąco analizować nowe, ciekawe i nade wszystko efektywne formy marketingu sprzedażowego. Ważne jest by przekaz był dobrze zaadresowany do grupy docelowej. W naszym przypadku były to agencje nieruchomości, z którymi na co dzień współpracujemy przy komercjalizacji projektu”– mówi Agnieszka Mazurek, Członek Zarządu, Dyrektor Działu najmu, NAI Estate Fellows.