Manpower – nowy najemca w Orion Business Tower w Łodzi

bartosz.miecznikowski 22 marca 2016

Nowym najemcą została firma Manpower – światowy lider rozwiązań HR w zakresie pracy tymczasowej i rekrutacji stałej. Firma zajmie biuro o powierzchni 300 m2. Za przeprowadzenie transakcji w imieniu Właściciela, ze strony NAI Estate Fellows, odpowiedzialny był Piotr Klatka – Dyrektor Biura Regionalnego w Łodzi, Najemcę reprezentowała agencja Colliers International.

Zmiana łódzkiej siedziby Manpower podyktowana jest prężnym rozwojem naszej firmy w regionie oraz chęcią wyjścia naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, – mówi Karolina Rząsa, Area Manager w agencji zatrudnienia Manpower – Powierzchnia najmu umożliwiła konsolidację kilku naszych agencji, które dotychczas mieściły się w różnych punktach miasta, i usytuowanie nowej siedziby w samym centrum. Ułatwi to nie tylko kwestie logistyczne, ale również organizacyjne. Kryteria którymi kierowaliśmy się wybierając nową lokalizację były atrakcyjne biznesowo miejsce, a także nowoczesność i funkcjonalność biura, które umożliwia również dobrą ekspozycję naszej marki od strony wizualnej.  

Orion Bussiness Tower jest budynkiem 16 kondygnacyjnym o łącznej powierzchni najmu  wynoszącej 10 000 m2 wraz z miejscami parkingowymi (podziemny i naziemny). Wskaźnik komercjalizacji budynku wynosi 65 %. Kluczowymi najemcami budynku są: grupa VEOLIA, TOMTOM, INTERSOFT, PEKAO S.A. W obiekcie została przeprowadzona kompleksowa modernizacja klimatyzacji oraz powierzchni wspólnych. Budynek oferuje możliwość dopasowania standardu najmu do oczekiwań indywidualnych najemcy niezależnie od wielkości powierzchni. NAI Estate Fellows, oddział w Łodzi, odpowiada zarówno za zarządzanie budynkiem, jak również komercjalizację biurowca.