Zarządzanie kamienicą

zarządzanie projektami

NAI Estate Fellows oferuje kompleksowe usługi związane z obsługą i zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi. Nasi wykwalifikowani specjaliści obsługują różnego typu obiekty, w tym między innymi kamienice. Do ich zadań należy administrowanie i bieżące zarządzanie nieruchomością, prowadzenie dokumentacji, a także kontakty z dostawcami usług i najemcami. 

W naszej pracy wykorzystujemy innowacyjny system informatyczny, dzięki któremu działamy bardziej efektywnie i zyskujemy czas. Staramy się go wykorzystać do utrzymywania pozytywnych kontaktów z najemcami, co jest niezwykle ważne dla prawidłowego funkcjonowania nieruchomości. Zarządca kamienicy dba również o optymalizację wszelkich kosztów związanych z utrzymaniem kamienicy.

Klienci, którzy korzystają z naszych usług mają pewność, że zarządzanie kamienicą przebiega sprawnie, a obiekt spełnia wszelkie wymogi prawa budowlanego. Zarządca kamienicy kontroluje jej stan techniczny, zleca wszelkie wymagane przeglądy okresowe, a także zleca i nadzoruje wszelkie prace naprawcze i remontowe, które są w niej wykonywane.

Zarządzanie kamienicą jest procesem skomplikowanym, dlatego warto powierzyć to zadanie profesjonalistom, którzy zadbają o spełnienie wszelkich warunków koniecznych do prawidłowego funkcjonowania obiektu. Efektywne zarządzanie nieruchomością prowadzi nie tylko do optymalizacji kosztów, ale też do podniesienia wartości rynkowej kamienicy.

Specjaliści NAI Estate Fellows posiadają szeroką wiedzę na temat lokalnego i globalnego rynku nieruchomości. Biura firmy znajdują się w wielu miastach Polski, z naszych usług można więc korzystać na terenie całego kraju. Obecnie obsługujemy nieruchomości komercyjne w ponad trzydziestu lokalizacjach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: