Obsługa finansowo-księgowa

Jedną z usług, które oferuje firma NAI Estate Fellows jest profesjonalna obsługa finansowo-księgowa. Doświadczony zespół naszych specjalistów wspiera klientów w realizowaniu ich celów finansowych. Dzięki naszej pomocy współpracujące z nami przedsiębiorstwa mogą oszczędzić czas i zmniejszyć koszty związane z prowadzeniem ksiąg rachunkowych. 

Nasza oferta obejmuje między innymi wystawianie faktur, przeprowadzanie odczytów liczników mediów i wystawianie refaktur kosztów mediów na najemców, ocena kosztów eksploatacyjnych oraz opracowywanie analiz finansowych nieruchomości. Korzystamy z nowoczesnego oprogramowania, dzięki czemu możemy świadczyć usługi za pomocą jednego systemu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. 

obsługa finansowo- księgowa

Kompleksowa usługa

Profesjonalna obsługa finansowa nieruchomości jest niezwykle ważna i pozwala uchronić właścicieli obiektu od ponoszenia dodatkowych kosztów, a nawet prowadzi do zwiększenia zysków. NAI Estate Fellows to firma oferująca szeroki zakres profesjonalnych usług finansowych i księgowych skierowanych do właścicieli nieruchomości komercyjnych.

Nasi eksperci proponują klientom rozwiązania i strategie optymalne dla konkretnej nieruchomości. Działamy profesjonalnie i rzetelnie, dostarczając właścicielom nieruchomości informacji i wytycznych, dzięki którym mogą oni zrealizować swoje cele finansowe. NAI Estate Fellows stawia na najwyższą jakość usług i nowoczesne rozwiązania.

Zakres obsługi finansowo- księgowej

NAI Estate Fellows jest firma posiadającą wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze nieruchomości. Nasza oferta obejmuje również profesjonalną obsługę finansowo-księgową, dzięki której nasi klienci mogą szybciej i efektywniej realizować swoje założenia finansowe. Dzięki wysokiej elastyczności z łatwością dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dokładnie analizując specyfikę danej nieruchomości. Zakres obowiązków naszych pracowników obejmuje wystawianie faktur i refaktur, przeprowadzanie indeksacji czynszów i zabezpieczeń najemców, prowadzenie działań windykacyjnych, a także realizacja opłat eksploatacyjnych. Dla naszych klientów przygotowujemy również analizy finansowe nieruchomości.

Wykorzystujemy najnowocześniejsze oprogramowanie, które umożliwia nam pracę z wykorzystaniem jednego systemu, który jednak nie wyklucza współpracy z systemami używanymi przez naszych klientów. Obsługa finansowo-księgowa wykonana przez NAI Estate Fellows to gwarancja niezawodności i kompetencji.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: