Zarządzanie hotelem

Zarządzanie hotelem to zadanie wielowymiarowe, wymagające dużego doświadczenia. Zarządca hotelu kontroluje nie tylko sprawy administracyjne, ale też dostawców, stan techniczny budynku, a także nadzoruje utrzymanie porządku zarówno wewnątrz budynku, jak i na terenach do niego przyległych. Zadanie to najlepiej powierzyć profesjonalistom, takim jak specjaliści pracujący w firmie NAI Estate Fellows. 

Do każdego obiektu podchodzimy indywidualnie, starając się znaleźć rozwiązania optymalne w danej sytuacji. Nasi pracownicy przedstawiają klientom strategie działania, które mogą znacznie poprawić sposób funkcjonowania hotelu i zoptymalizować koszty. Po zaakceptowaniu naszych propozycji podpisana zostaje umowa na zarządzanie hotelem i obowiązki administracyjne przechodzą na naszych ekspertów.

zarządzanie hotelem

Profesjonalne zarządzanie obiektem hotelarskim

Firma NAI Estate Fellows posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu kompleksowych usług związanych z zarządzaniem lokalami niekomercyjnymi, w tym między innymi obiektami hotelarskimi. Nasi eksperci zajmują się zarządzaniem i administrowaniem budynkiem hotelu, archiwizacją dokumentów, troszczą się o jego stan techniczny, a nawet utrzymują kontakty z dostawcami usług.

Zawsze staramy się znaleźć rozwiązania, które będą najkorzystniejsze dla naszych klientów i pozwolą im zoptymalizować koszty związane z funkcjonowaniem hotelu. Działamy na terenie całego kraju i korzystamy z usług wielu zaufanych podwykonawców, co umożliwia nam zaproponowanie klientom najkorzystniejszych ekonomicznie opcji. NAI Estate Fellows to gwarancja niezawodności i profesjonalizmu.

Zakres usług

NAI Estate Fellows od 2008 oferuje kompleksowe usługi związane z zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi. Nasza oferta obejmuje między innymi zarządzanie hotelem. Doświadczeni eksperci w sposób profesjonalny prowadzą efektywne zarządzanie, które poprawia funkcjonowanie hotelu, zmniejsza koszty i zwiększa jego wartość na rynku nieruchomości.

Zajmujemy się administrowaniem i bieżącym zarządzaniem obiektów hotelowych, prowadzeniem i archiwizacją dokumentacji, sprawujemy również nadzór stanu technicznego budynku. Zlecamy i nadzorujemy obowiązkowe kontrole okresowe, opracowujemy również plany remontów i nakładów inwestycyjnych. Zarządzane przez naszych ekspertów hotele funkcjonują prawidłowo i rentownie.

współpraca audyt

Korzyści wdrożenia profesjonalnego zarządzania

Efektywne zarządzanie nieruchomościami, w tym zarządzanie hotelem jest czynnikiem podnoszącym wartość obiektu. Zadanie to warto więc powierzyć profesjonalistom, którzy zadbają o prawidłowe funkcjonowanie nieruchomości, kompletność i prawidłowość wszelkiej dokumentacji i optymalizację kosztów. NAI Estate Fellows od wielu lat zarządza nieruchomościami komercyjnymi w całej Polsce.

Sprawdź również:

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: