Wynajem nieruchomości

NAI Estate Fellows oferuje szeroki zakres usług związanych z zarządzaniem i obsługą nieruchomości, a także pośrednictwa w wynajmie i sprzedaży nieruchomości. Obsługujemy zarówno właścicieli nieruchomości, jak i najemców. Nasi doświadczeni eksperci oferują klientom najlepsze rozwiązania, wyszukując dla nich funkcjonalnych lokali i biur o optymalnych kosztach użytkowania. 

Nasze wsparcie obejmuje również dokładną analizę umowy najmu i profesjonalne doradztwo. Dbamy o to, by zapewnić klientom korzystne i efektywne opcje, które jednocześnie nie wymagają wysokich nakładów finansowych. Korzystając z naszej wyszukiwarki znajdą Państwo atrakcyjne oferty najmu lokali biurowych w największych miastach Polski, oferujemy również pośrednictwo w wynajmie mieszkania.

Profesjonalna usługa

Zespół NAI Estate Fellows dostarcza klientom profesjonalnych usług w zakresie wynajmu nieruchomości. Nasza oferta obejmuje przede wszystkim wynajem powierzchni biurowych, handlowych i magazynowych. Oddziały NAI Estate Fellows znajdują się w największych polskich miastach, a nasi eksperci posiadają szeroką wiedzę na temat lokalnych rynków nieruchomości.

Współpracujemy zarówno z klientami instytucjonalnymi, jak i indywidualnymi. Dlatego z naszych usług skorzystać mogą również osoby, które interesuje zarówno lokal do wynajęcia, jak i wynajem mieszkań. Klientom gwarantujemy profesjonalną usługę i doradztwo, a także rozwiązania skrojone na miarę ich potrzeb. W naszej pracy zawsze szukamy rozwiązań niestandardowych i optymalnych.

Pomoc na każdym etapie procesu

Szeroka oferta firmy NAI Estate Fellows obejmuje między innymi pośrednictwo w wynajmie nieruchomości. Wynajem mieszkania lub lokalu biurowego z pomocą naszych ekspertów jest prosty i bezpieczny. Wspieramy naszych klientów na wszystkich etapach, począwszy od wyszukiwania nieruchomości, poprzez negocjacje i wybór optymalnych opcji, aż po przygotowanie umowy.

Właścicielom nieruchomości oferujemy nie tylko pomoc w pozyskiwaniu najemców, ale również w całym procesie zarządzania wynajmem. Najemcy korzystający z naszych usług mogą liczyć między innymi na dokładną analizę kosztów i opracowanie strategii optymalizacji wykorzystania wynajmowanej nieruchomości. Dzięki naszej bazie danych z łatwością kojarzymy najemców i właścicieli powierzchni pod najem.

Zakres naszych usług

NAI Estate Fellows posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu kompleksowych usług związanych z obsługą nieruchomości komercyjnych. Jedną z nich jest pośrednictwo w wynajmie powierzchni biurowych, magazynowych i handlowych. Obsługujemy zarówno przedsiębiorców, jak i klientów prywatnych, oferując im mieszkania na wynajem w różnych miastach Polski.

Biura NAI Estate Fellows znajdują się w największych miastach kraju. Znajdą nas Państwo również w Trójmieście. Nasza wyszukiwarka umożliwia szybkie znalezienie ciekawych propozycji nieruchomości do wynajęcia. Wystarczy podać w niej dane dotyczące poszukiwanej nieruchomości, np. lokal użytkowy Gdańsk wynajem i po chwili wyświetlone zostaną wszystkie propozycje w danej lokalizacji.

Atrakcyjna baza obiektów

NAI Estate Fellows oferuje szeroki wybór nieruchomości do wynajęcia. Jeśli interesuje Państwa wynajem powierzchni biurowych w takich miastach jak Gdańsk, Wrocław czy Kraków lub też mieszkania do wynajęcia z pewnością w naszej bazie obiektów znajduje się odpowiedni lokal. Nasza prosta w obsłudze wyszukiwarka umożliwia precyzyjne określenie wymogów dotyczących poszukiwanej nieruchomości.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: