O nas

NAI Estate Fellows to firma z doskonałą znajomością rynku nieruchomości w Polsce i globalnym doświadczeniem wynikającym z przynależności do największej sieci niezależnych agentów nieruchomości komercyjnych na całym świecie. Nasza oferta obejmuje pełny zakres usług związanych z obsługą nieruchomości takich jak zarządzanie, wynajem powierzchni, wsparcie w zakresie transakcji kupna i sprzedaży nieruchomości. Pracujemy z właścicielami, najemcami oraz inwestorami. Obsługujemy nieruchomości biurowe, handlowe i magazynowe na terenie całej Polski.

Od 2008 roku jesteśmy dostawcą kompleksowych usług na rynku zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. Obsługujemy obiekty o powierzchni ponad trzystu tysięcy metrów kwadratowych w około trzydziestu lokalizacjach. W portfelu zarządzanych przez nas nieruchomości, obsługujemy w różnym zakresie ponad pięćset różnych umów najmu.

Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje obsługę finansową i księgową nieruchomości komercyjnych, zarządzanie umowami najmu i umowami serwisowymi, kompleksowe zarządzanie nieruchomościami, a także portfolio nieruchomości, przygotowanie specjalistycznych analiz i raportów rynkowych, najem powierzchni komercyjnych, pośrednictwo oraz obsługa transakcji kupna i sprzedaży nieruchomości, jak i zarządzanie projektami.

Kluczowe wartości, które wyznajemy to innowacyjność, zaufanie, pasja, współpraca oraz precyzja. Nasze podejście cechuje orientacja na realizację wymagań, które stawia przed nami Klient. Wszystkie rozwiązania proponowane Klientowi są zawsze indywidulanymi propozycjami opracowanymi dla konkretnej nieruchomości.

 

Posiadamy silną pozycję na rynku nieruchomości komercyjnych oraz stale zwiększające się grono Klientów, m.in.:

 

pzu               hb_reavis                    altus               

catalyst                                    bph

 

 

Zespół

Nasz zespół tworzą zaangażowani i wykwalifikowani pracownicy, którzy z pasją realizują powierzone im projekty. Dzięki naszym umiejętnościom oraz zaangażowaniu, jakim kierujemy się w codziennej pracy, jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb i specyfiki nieruchomości.

Oddajemy do Państwa dyspozycji:

  • zespół doświadczonych zarządców nieruchomości
  • zespół finansowy o wysokich umiejętnościach analitycznych, wspierany najnowszymi rozwiązaniami IT
  • sprawdzony zespół negocjatorów i pośredników w obrocie nieruchomościami
  • wsparcie specjalistycznych konsultantów w zakresie architektury i inżynierii budynkowej
  • wsparcie działu marketingu

Biuro w Warszawie:

BP small bwBartosz Pustuł – Prezes Zarządu, Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami

Bartosz dołączył do NAI Estate Fellows w 2013 roku. Wcześniej pracował w działach zarządzania nieruchomościami i asset management takich firm jak DTZ, Caelum Development i Donaldsons, gdzie odpowiadał m.in. za zarządzanie Złotymi Tarasami w Warszawie. Specjalizuje się w optymalizacji procesów biznesowych z uwzględnieniem nowoczesnych systemów zarządzania. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, ukończył podyplomowe studia z zakresu zarządzania nieruchomościami, posiada licencję zarządcy nieruchomości.

 

Agnieszka_MazurekAgnieszka Mazurek – Członek Zarządu, Dyrektor Działu Najmu

Agnieszka związana jest z NAI Estate Fellows od 2011 roku. Agnieszka ma ponad 10 letnie doświadczenie
w obsłudze transakcji na rynku nieruchomości komercyjnych, które zebrała pracując w takich firmach jak OberHaus, redNet Management, ECI oraz Hines. Nadzorowała transakcje dla takich najemców jak FedEx, Polski Bank Komórek Macierzystych, TetraPak czy Sitel oraz dla takich właścicieli nieruchomości jak OKRE Development, BPH, PZU i Catalyst Capital. Agnieszka jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Biuro w Poznaniu:

Patrycja Masiarek – Dyrektor Biura Regionalnego

Biuro w Łodzi:

Piotr Klatka – Dyrektor Biura Regionalnego

Biuro we Wrocławiu:

Adam Pączek – Dyrektor Biura Regionalnego

Biuro w Trójmieście:

Konrad Zajkowski – Kierownik Biura Regionalnego

Biuro w Krakowie:

Karolina Drożyńska – Kierownik Biura Regionalnego

 

 

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: