Warszawa

Mokotów, ul. Puławska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
11463/3762/OLW
Powierzchnia
890 m2
Cena za m2
16 EUR
Koszty eksploatacyjne (m2)
16 PLN
Przeznaczenie
Biurowe
Rok budowy
2017
Liczba kondygnacji naziemnych
9
Liczba kondygnacji podziemnych
2
Piętro
5
Współczynnik pow. wspólnych
6
Liczba miejsc parkingowych podziemnych
52
Czynsz za parking podziemny (miejsce)
100 EUR
Okres najmu (w miesiącach)
60
Klimatyzacja
Tak
Światłowód
Tak
Otwierane okna
Tak
Podwieszane sufity
Tak
Podnoszone podłogi
Tak
Okablowanie elektryczne
Tak
Recepcja
Tak
Ochrona
Tak

Opis nieruchomości

Obiekt biurowy powstający w okolicach ulic Puławskiej, al. Niepodległości oraz al. Wilanowskiej. Obiekt świetnie skomunikowany z centrum oraz innymi dzielnicami miasta poprzez dostęp do środków komunikacji miejskiej, a przede wszystkim dzięki sąsiedztwu stacji metra Wilanowska. Budynek oferować będzie około 6 700 m2 powierzchni do wynajęcia o najwyższym standardzie. Najemcy będą mogli korzystać z podziemnego parkingu. Obiekt wyposażony będzie w wszystkie udogodnienia wchodzące w standard dla obiektów biurowych klasy A.

Zobacz inne oferty inwestycji »

Numer oferty Piętro  Pow. w m2 Liczba pokoi Cena za m2 Cena
11463/3762/OLW 5 890 16 EUR 14 240 EUR

Mapa

Kontakt

  Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu na adres biuro@estatefellows.com. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Estate Fellows sp. z o. o. sp. k. treści marketingowych, w szczególności w postaci newsletteru , za pomocą poczty elektronicznej.

Administratorem Pani/Pana danych jest Estate Fellows Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. w Warszawie ul. Pankiewicza 3 (00-696),zwana dalej „Spółką”, która przetwarza powyższe dane osobowe w celu udzielenie wszelkiej informacji na temat oferty, którą jest Pani/Pan zainteresowany. Więcej informacji w klauzuli informacyjnej