Wrocław

Wrocław-Stare Miasto, ul. Kazimierza Wielkiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
6346/3762/OLW
Powierzchnia
70 m2
Cena za m2
12,92 PLN
Koszty eksploatacyjne (m2)
15 PLN
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Rok budowy
2008
Liczba kondygnacji naziemnych
3
Liczba kondygnacji podziemnych
1
Piętro
1
Współczynnik pow. wspólnych
8.48
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
30
Liczba miejsc parkingowych podziemnych
21
Współczynnik miejsc parkingowych (1/m2)
30
Czynsz za parking podziemny (miejsce)
120 EUR
Okres najmu (w miesiącach)
24
Klimatyzacja
Tak
Światłowód
Tak
Otwierane okna
Tak
Podwieszane sufity
Tak
Okablowanie elektryczne
Tak
Okablowanie telefoniczne
Tak
Sieć komputerowa
Tak
Recepcja
Tak
Ochrona
Tak

Opis nieruchomości

Polecam lokale biurowe do wynajęcia we Wrocławiu. Nieruchomość zlokalizowana jest w ścisłym centrum miasta, zaliczanym do obrębu Starego Miasta. Doskonała lokalizacja przy skrzyżowaniu głównych ulic aglomeracji daje wspaniałe możliwości komunikacyjne i marketingowe dla realizowanej inwestycji.
Budynek dysponuje parkingiem podziemnym jednokondygnacyjnym. Standard powierzchni obejmuje między innymi: klimatyzację, otwierane okna, czujniki dymu, podwieszane sufity, okablowanie elektryczne, telefoniczne oraz komputerowe. Budynek jest w całości chroniony, monitorowany i podzielony na strefy dostępu.

Zapraszam na prezentację.

Roma Piotrowska, tel. 570-150-140.
Estate Fellows Poznań Sp. z o.o.
ESTATE CENTER oferuje pełny zakres usług związanych z obsługą nieruchomości. Dla klientów indywidualnych jesteśmy partnerem do przeprowadzenia bezpiecznej i szybkiej transakcji, dla klienta komercyjnego - rzetelnego, znającego i czującego rynek partnera biznesowego.
Oferujemy wykończenie pod klucz, zarządzanie najmem mieszkania, zarządzaniem nieruchomościami.
Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Estate Fellows Poznań Sp. z o.o. oraz podmioty współpracujące, miedzy innymi: Estate Center Global Sp. z o.o., właściciel ESTATE CENTER PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Estate Fellows Poznań Sp. z o.o lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.
Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Estate Fellows Poznań Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).
Oferta prowadzona pod nadzorem pośrednika o nr licencji 11942
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Zobacz inne oferty inwestycji »

Numer oferty Piętro  Pow. w m2 Liczba pokoi Cena za m2 Cena
6346/3762/OLW 1 70 12,92 PLN 904,50 PLN

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez, NAI Estate Fellows Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pankiewicza 3 (00-696), w celach marketingu bezpośredniego wykonywanego na podstawie art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo Telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 243) i w tym celu udostępniam mój numer telefonu oraz adres e-mail

Administratorem Pani/Pana danych jest NAI Estate Fellows Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. w Warszawie ul. Pankiewicza 3 (00-696), zwana dalej „Spółką”, która przetwarza powyższe dane osobowe w celu udzielenie wszelkiej informacji na temat oferty, którą jest Pani/Pan zainteresowany. W przypadku udzielenia dodatkowej, dobrowolnej zgody Spółka przetwarzać będzie Pani/Pana dane osobowe również w celu marketingu bezpośredniego wykonywanego na podstawie art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo Telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 243). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych, prawo ich poprawiania lub żądania ich usunięcia na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (j.t. -Dz. U. 2016. poz. 922 z późn. zm.). Podanie Spółce powyższych danych jest dobrowolne.