Poznań

Poznań-Jeżyce, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
10391/3762/OLW
Powierzchnia
680 m2
Cena za m2
48 PLN
Koszty eksploatacyjne (m2)
14 PLN
Przeznaczenie
Biurowe
Rok budowy
2008
Liczba kondygnacji naziemnych
15
Liczba kondygnacji podziemnych
2
Piętro
4
Okres najmu (w miesiącach)
36
Klimatyzacja
Tak
Światłowód
Tak
Otwierane okna
Tak
Podwieszane sufity
Tak
Podnoszone podłogi
Tak
Okablowanie elektryczne
Tak
Okablowanie telefoniczne
Tak
Sieć komputerowa
Tak
Kontrola dostępu
Tak
Recepcja
Tak
Ochrona
Tak

Opis nieruchomości

BIURA DO WYNAJĘCIA POZNAŃ - CENTRUM/JEŻYCE WYSOKI STANDARD!
Polecam lokale do wynajęcia w biurowcu klasy A w Poznaniu, w dzielnicy Jeżyce, w bardzo bliskim sąsiedztwie Centrum. Komunikacja tramwajowa, autobusowa.
Budynek zbudowany został w roku 2008, ma 15 kondygnacji nadziemnych oraz dwukondygnacyjny parking podziemny. Na pierwszym poziomie znajduje się recepcja oraz punkt gastronomiczny. Budynek wyposażony jest w 4 szybkobieżne windy, klimatyzację, systemy przeciwpożarowe. Na miejscu do wynajęcia również sale konferencyjne.
Dostępne lokale: 181 m2 na 1. piętrze, 680 m2 na 4. piętrze, 283 m2 na 6. piętrze i 370 m2 na 7. piętrze..
Cena: 48 zł/m2, opłata administracyjna: 14 zł/m2.
Zapraszam, polecam.
Kontakt: Justyna Wasiak, tel. 790-700-519.
OFERTA ZWOLNIONA Z PROWIZJI OD NAJEMCY!

Oferta prowadzona pod nadzorem pośrednika o nr licencji 11942

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Estate Fellows Poznań Sp. z o.o. oraz podmioty współpracujące, miedzy innymi: Estate Center Global Sp. z o.o., właściciel ESTATE CENTER PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Estate Fellows Poznań Sp. z o.o lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Estate Fellows Poznań Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny i może odbiegać od stanu faktycznego.

Opis obiektu sporządzono na podstawie informacji przekazanych przez Oferenta. Oferta może być już nieaktualna. Prosimy o kontakt telefoniczny.

Zobacz inne oferty inwestycji »

Numer oferty Piętro  Pow. w m2 Liczba pokoi Cena za m2 Cena
10391/3762/OLW 4 680 48 PLN 32 640 PLN

Mapa

Kontakt

  Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu na adres biuro@estatefellows.com. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Estate Fellows sp. z o. o. sp. k. treści marketingowych, w szczególności w postaci newsletteru , za pomocą poczty elektronicznej.

Administratorem Pani/Pana danych jest Estate Fellows Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. w Warszawie ul. Pankiewicza 3 (00-696),zwana dalej „Spółką”, która przetwarza powyższe dane osobowe w celu udzielenie wszelkiej informacji na temat oferty, którą jest Pani/Pan zainteresowany. Więcej informacji w klauzuli informacyjnej