Warszawa

Wilanów, ul. Wiertnicza

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
11473/3762/OLW
Dostępne od
2019-09-01
Powierzchnia
550 m2
Cena za m2
54,55 PLN
Przeznaczenie
Biurowe
Liczba kondygnacji naziemnych
2
Liczba kondygnacji podziemnych
0
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
10
Klimatyzacja
Tak
Światłowód
Tak
Otwierane okna
Tak
Okablowanie elektryczne
Tak
Okablowanie telefoniczne
Tak
Sieć komputerowa
Tak

Opis nieruchomości

Budynek o nowoczesnej bryle, położony przy jednej z głównych ulic Wilanowa. Tuż obok budynku znajduje się przystanek autobusowy zapewniający dojazd do centrum oraz stacji metra. Sam budynek jest dobrze widoczny z drogi oraz charakterystyczny. Zapewnia miejsca parkingowe dla najemców lub gości. W standardzie budynku między innymi klimatyzacja czy otwierane okna oraz pełne okablowanie strukturalne.

Lista ofert

Numer oferty Piętro  Pow. w m2 Liczba pokoi Cena za m2 Cena
11473/3762/OLW 550 54,55 PLN 30 000 PLN

Mapa

Kontakt

  Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu na adres biuro@estatefellows.com. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Estate Fellows sp. z o. o. sp. k. treści marketingowych, w szczególności w postaci newsletteru , za pomocą poczty elektronicznej.

Administratorem Pani/Pana danych jest Estate Fellows Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. w Warszawie ul. Pankiewicza 3 (00-696),zwana dalej „Spółką”, która przetwarza powyższe dane osobowe w celu udzielenie wszelkiej informacji na temat oferty, którą jest Pani/Pan zainteresowany. Więcej informacji w klauzuli informacyjnej