Warszawa

Śródmieście, ul. Nowy Świat

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
10445/3762/OLW
Dostępne od
2019-01-18
Powierzchnia
302,30 m2
Cena za m2
65 PLN
Koszty eksploatacyjne (m2)
20 PLN
Przeznaczenie
Biurowe
Piętro
3
Czynsz za parking naziemny (miejsce)
600 PLN
Okres najmu (w miesiącach)
36
Światłowód
Tak
Otwierane okna
Tak
Okablowanie telefoniczne
Tak

Opis nieruchomości

Budynek zlokalizowany na jednej z najbardziej prestiżowych ulic w Warszawie, kamienica o klasycznej architekturze i ponadczasowym stylu. Znakomite położenie w sercu miasta zapewniające prestiż i renomę płynącą z doskonałej lokalizacji przy ul. Nowy Świat tuż przy rondzie de Gaulle'a. Lokalizacja zapewnia duży ruch pieszy oraz świetne połączenia z innymi częściami miasta dzięki licznym liniom autobusowym, tramwajowym oraz pobliskiej stacji metra.
Biura są wyposażone w wykładzinę, otwierane drewniane okna, wentylację grawitacyjną oraz podwieszane sufity.

Zobacz inne oferty inwestycji »

Numer oferty Piętro  Pow. w m2 Liczba pokoi Cena za m2 Cena
10445/3762/OLW 3 302.3 65 PLN 19 649,50 PLN

Mapa

Kontakt

  Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu na adres biuro@estatefellows.com. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Estate Fellows sp. z o. o. sp. k. treści marketingowych, w szczególności w postaci newsletteru , za pomocą poczty elektronicznej.

Administratorem Pani/Pana danych jest Estate Fellows Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. w Warszawie ul. Pankiewicza 3 (00-696),zwana dalej „Spółką”, która przetwarza powyższe dane osobowe w celu udzielenie wszelkiej informacji na temat oferty, którą jest Pani/Pan zainteresowany. Więcej informacji w klauzuli informacyjnej