Poznań

ul. gen. Tadeusza Kutrzeby

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
10612/3762/OLW
Powierzchnia
297 m2
Cena za m2
57 PLN
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Rok budowy
2008
Liczba kondygnacji naziemnych
8
Liczba kondygnacji podziemnych
1
Piętro
0
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
2
Liczba miejsc parkingowych podziemnych
2
Współczynnik miejsc parkingowych (1/m2)
100
Okres najmu (w miesiącach)
36
Światłowód
Tak
Podwieszane sufity
Tak
Okablowanie elektryczne
Tak
Okablowanie telefoniczne
Tak
Sieć komputerowa
Tak
Kontrola dostępu
Tak
Recepcja
Tak
Ochrona
Tak

Opis nieruchomości

Oferta dotyczy najmu powierzchni 297m2 o podwyższonym standardzie na działalność biurową, handlową lub usługową w apartamentowcu ATANERA na ul.Kutrzeby.

Świetna lokalizacja - w pobliżu Wzgórza św. Wojciecha i Parku Cytadela. Obok nowej siedziby Urzędu Marszałkowskiego i Sejmiku, Uniwersytetu DaVinci i Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, Liceum nr XII. Dobrze skomunikowany: dojazd drogą dwupasmową ze ścisłego centrum miasta oraz z północnych dzielnic mieszkaniowych (Winogrady, Piątkowo), przystanek autobusowy komunikacji miejskiej po drugiej stronie ulicy, przystanek tramwajowy 8 minut pieszo, bliskość dworca kolei podmiejskiej Poznań-Garbary. Miejsca parkingowe bezpośrednio przed lokalem.

Lokale znajdują się na parterze budynku – bardzo dobrze widoczne od ulicy. Posiadają duże witryny w nowoczesnej stolarce aluminiowej. Znaczna wysokość od podłogi do stropu zapewnia poczucie przestrzeni. Konstrukcja szkieletowa umożliwia swobodną aranżację przestrzeni wewnątrz. Aktualnie lokal podzielony jest ściankami działowymi KTG na mniejsze pomieszczenia. W lokalu są podwieszane sufity wraz z zintegrowanym oświetleniem oraz pełen węzeł sanitarny i zaplecze kuchenne.

Lokal idealnie nadaje się pod działalność biurową, medyczną, wystawienniczą (wejścia bezpośrednio z poziomu ulicy, duże przeszklenia fasady, dostęp dla niepełnosprawnych).

CENA OFERTOWA NAJMU:
czynsz 57pln/m2 + opłaty za media wg zużycia

Zapraszam na prezentację

KONTAKT
Magdalena Wizerkaniuk
tel. 534-852-447

Zobacz inne oferty inwestycji »

Numer oferty Piętro  Pow. w m2 Liczba pokoi Cena za m2 Cena
10612/3762/OLW 0 297 57 PLN 16 929 PLN

Mapa

Kontakt

  Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu na adres biuro@estatefellows.com. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Estate Fellows sp. z o. o. sp. k. treści marketingowych, w szczególności w postaci newsletteru , za pomocą poczty elektronicznej.

Administratorem Pani/Pana danych jest Estate Fellows Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. w Warszawie ul. Pankiewicza 3 (00-696),zwana dalej „Spółką”, która przetwarza powyższe dane osobowe w celu udzielenie wszelkiej informacji na temat oferty, którą jest Pani/Pan zainteresowany. Więcej informacji w klauzuli informacyjnej