Elbląg

ul. 3 Maja

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
8186/3762/OLW
Dostępne od
2017-12-11
Powierzchnia
175 m2
Cena za m2
34,29 PLN
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Inne
Piętro
0

Opis nieruchomości

W imieniu właściciela prezentujemy lokal o powierzchni 175m2 z przynależnym garażem o powierzchni 15m2 z bezpośrednim przejściem do lokalu.

Cechy:

- duże witryny
- 2 niezależne wejścia od frontu i jedno od zaplecza
- podłoga - płytki gresowe
- sufit podwieszany armstrong
- ogrzewanie CO miejskie

Opłaty do administracji 620zł w tym zaliczka na ogrzewanie.

Lokal powstał z połączenia na etapie budowy 2 lokali co dało jedną dużą sale sprzedaży.

W bezpośrednim sąsiedztwie (lokal obok) znajduje się sklep Żabka,
przystanek tramwajowy.

W pobliżu (około 300m) znajduje się szpital.

Zapraszamy po więcej szczegółów.

Mapa

Kontakt

  Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę masz prawo w dowolnym momencie ją wycofać, kierując informację o jej wycofaniu do Estate Fellows Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w: Warszawie przy ul. Pankiewicza 3, 00-696 na adres e-mail: : biuro@estatefellows.com. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej przez Estate Fellows Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w: Warszawie przy ul. Pankiewicza 3, 00-696, w celu przetwarzania moich danych osobowych na potrzeby marketingu.

Administratorem Pani/Pana danych jest Estate Fellows Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. w Warszawie ul. Pankiewicza 3 (00-696),zwana dalej „Spółką”, która przetwarza powyższe dane osobowe w celu udzielenie wszelkiej informacji na temat oferty, którą jest Pani/Pan zainteresowany. W przypadku udzielenia dodatkowej, dobrowolnej zgody Spółka przetwarzać będzie Pani/Pana dane osobowe również w celu marketingu bezpośredniego wykonywanego na podstawie art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo Telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 243). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych, prawo ich poprawiania lub żądania ich usunięcia na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (j.t. -Dz. U. 2016. poz. 922 z późn. zm.). Podanie Spółce powyższych danych jest dobrowolne.