Łódź

Łódź-Śródmieście, ul. Henryka Sienkiewicza

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
8377/3762/OLW
Dostępne od
2018-04-01
Powierzchnia
101,30 m2
Cena za m2
25 PLN
Koszty eksploatacyjne (m2)
15 PLN
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Medyczne
Liczba kondygnacji naziemnych
16
Liczba kondygnacji podziemnych
1
Piętro
1
Współczynnik pow. wspólnych
3.95
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
50
Liczba miejsc parkingowych podziemnych
50
Czynsz za parking naziemny (miejsce)
90 PLN
Czynsz za parking podziemny (miejsce)
45 EUR
Okres najmu (w miesiącach)
36
Klimatyzacja
Tak
Światłowód
Tak
Otwierane okna
Tak
Okablowanie elektryczne
Tak
Okablowanie telefoniczne
Tak
Sieć komputerowa
Tak
Kontrola dostępu
Tak
Recepcja
Tak
Ochrona
Tak

Opis nieruchomości

ORION Business Tower położony jest u zbiegu Al. Piłsudskiego i ul. Sienkiewicza, w dzielnicy Śródmieście w ścisłym centrum Łodzi. Aleja Piłsudskiego to główna arteria miasta, nazywana "łódzką trasą W-Z", łącząca Śródmieście z dwoma największymi osiedlami Łodzi: Widzewem i Retkinią. W odległości ok. 15 min spacerem od budynku znajduje się Dworzec Łódź Fabryczna, w odległości 5 km węzeł autostradowy Łódź Centrum.
Zmodernizowany budynek ORION Business Tower jest odpowiedzią na rosnące wymagania obecnych Najemców i wyrazem naszego konsekwentnego starania o pozyskanie zaufania. Nowym kluczowym założeniem przy modernizacji nieruchomości było dopasowanie standardu najmu do indywidualnych potrzeb, tak aby odpowiadała oczekiwaniom zarówno międzynarodowych korporacji jak i mniejszych podmiotów gospodarczych.
Orion Business Tower to wielofunkcyjny, XVII kondygnacyjny obiekt o 10 000m² powierzchni biurowej netto wraz z miejscami parkingowymi (parking podziemny i zewnętrzny) oferujący przygotowane „pod klucz” powierzchnie już od 15 m² na bardzo atrakcyjnych warunkach.

W ofercie prezentujemy Państwu powierzchnię gastronomiczną spełniającą wszelkie wymogi sanitarne dotyczące lokalu w którym odbywa się produkcja lub obrót środkami spożywczymi. Jest to miejsce w którym najemcy Orion Business Tower mogą zregenerować swoje siły podczas smacznego lunchu, czy też przeprowadzić spotkanie biznesowe. Lokal ten cieszy się sporym zainteresowaniem zarówno wśród najemców jak klientów z zewnątrz.

Zachęcamy do prezentacji.

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj

Lista ofert

Numer oferty Piętro  Pow. w m2 Liczba pokoi Cena za m2 Cena
8377/3762/OLW 1 101.3 25 PLN 2 532,50 PLN

Mapa

Kontakt

  Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu na adres biuro@estatefellows.com. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Estate Fellows sp. z o. o. sp. k. treści marketingowych, w szczególności w postaci newsletteru , za pomocą poczty elektronicznej.

Administratorem Pani/Pana danych jest Estate Fellows Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. w Warszawie ul. Pankiewicza 3 (00-696),zwana dalej „Spółką”, która przetwarza powyższe dane osobowe w celu udzielenie wszelkiej informacji na temat oferty, którą jest Pani/Pan zainteresowany. Więcej informacji w klauzuli informacyjnej