Kariera

Oferty pracy:

Estate Fellows Poznań poszukuje:

SPECJALISTA  DS. NAJMU i SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Poznań
Region:  Wielkopolska
Opis stanowiska:

  • Doradztwo, prowadzenie transakcji najmu i sprzedaży (zawieranie nowych umów, renegocjacje, przedłużenia, wypowiadanie umów najmu)
  • najmem budynków biurowych klientów firmy – Reprezentacja Właściciela
  • pozyskiwanie nieruchomości na zlecenie i według specyfikacji klienta (biura, handel, magazyny) – Reprezentacja Najemcy
  • utrzymanie i rozwój relacji z Klientami
  • analiza rynku nieruchomości, określanie warunków rynkowych najmu i sprzedaży, przygotowywanie strategii najmu/sprzedaży nieruchomości

Oferujemy:

  • atrakcyjny system prowizyjny
  • praca w stabilnej na rynku firmie o ogólnopolskim zasięgu
  • dostęp do bazy danych i programu ofertowego
  • wyposażone stanowisko pracy, tablet, telefon służbowy
  • przyjazna atmosfera pracy
  • kameralne warunki pracy
  • nienormowany czas pracy
  • opiekę merytoryczną nad prowadzonymi transakcjami

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w dziale sprzedaży
  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość przepisów prawa z obszaru pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami
  • samodzielność , dokładność, zaangażowanie
  • elastyczność, asertywność
  • nie jest wymagana licencja pośrednika/ zarządcy
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel)
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • wymagane: prawo jazdy kat. B

CV prosimy przesyłać na adres:  poznan@estatefellows.com

W przypadku aplikacji na stanowiska pracy prosimy o zawarcie klauzuli:

„Administratorem danych jest NAI Estate Fellows sp. z o.o. sp. k.  z siedzibą w Warszawie (00-696) przy ul. Pankiewicza 3, zwana dalej „Spółką”, która przetwarza powyższe dane osobowe w celach przyszłych procesów rekrutacyjnych. Spółka informuje, iż osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do danych, prawo ich poprawiania lub żądania ich usunięcia na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016. poz. 922 z późn. zm.). Podanie Spółce powyższych danych jest dobrowolne.

Wyślij znajomemu