Wycena nieruchomości

Usługi oferowane przez firmę NAI Estate Fellows obejmują między innymi wyceny nieruchomości komercyjnych przeprowadzane dla inwestorów instytucjonalnych i innych firm z branży nieruchomości. Doświadczeni rzeczoznawcy dostarczają dokładne wyceny nieruchomości oparte na wiedzy o lokalnym rynku, a także udzielają porad dotyczących transakcji na rynku kapitałowym.

Nasza firma wykonuje wyceny powierzchni biurowych, dużych obiektów mieszkaniowych, hotelowych, handlowych, rekreacyjnych i wielu innych. Każdy inwestor i przedsiębiorstwo korzystający z naszych usług mogą liczyć na nasz profesjonalizm i szerokie kompetencje. Klientom oferujemy indywidualne rozwiązania, dostosowane do ich potrzeb i oczekiwań.

Profesjonalna kompleksowa usługa

kompleksowa obsługa

NAI Estate Fellows to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie i szeroką wiedzę na temat specyfiki polskiego rynku nieruchomości. Posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów, ceniących nas za profesjonalizm i innowacyjne podejście. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z zarządzeniem i obsługą nieruchomości, w tym między innymi wyceny nieruchomości.

Kompleksowa wycena wykonywana jest przez doświadczonych rzeczoznawców. Proces wyceny polega nie tylko na ustaleniu wartości nieruchomości, ale też określeniu dochodów, które może przynieść oraz porównaniu jej wartości z podobnymi nieruchomości na tym samym rynku. Zespół NAI Estate Fellows tworzy grupa cenionych i kompetentnych specjalistów, którzy na pierwszym miejscu stawiają potrzeby klientów.

Wieloletnie doświadczenie

Firma NAI Estate Fellows od 2008 roku świadczy usługi z zakresu zarządzania nieruchomościami. Należymy do największej na świecie sieci niezależnych agentów komercyjnych, dzięki czemu zyskaliśmy doświadczenie i wiedzę dotyczące globalnego rynku nieruchomości. Jedną z naszych usług jest wykonywanie kompleksowych wycen nieruchomości.

Profesjonalni rzeczoznawcy dostarczyli już wielu wycen przeprowadzonych dla inwestorów instytucjonalnych i firm z branży nieruchomości. Nasi specjaliści na początku dokładnie omawiają z klientem to jak będzie wyglądała wycena nieruchomości, materiały, które będą analizowane, a także przedstawiają swoje sugestie i strategię działania. NAI Estate Fellows to gwarancja rzetelności i dokładności.

 

Pośrednictwo w wynajmnie biuro - baner

Cele wyceny nieruchomości

Wycena nieruchomości pozwala na wydanie opinii na temat wartości danej nieruchomości. Cele wyceny nieruchomości są różne, najczęściej jest to zabezpieczenie kredytu i określenie wartości przy transakcjach kupna i sprzedaży. Wycena przeprowadzana jest też przy ustalaniu wartości ubezpieczenia nieruchomości i kalkulowaniu wysokości odszkodowań.

Proces wyceny zakończony jest zawsze stworzeniem operatu szacunkowego – dokumentu urzędowego zawierającego wyniki wyceny, ich uzasadnienie oraz analizę rynku nieruchomości. NAI Estate Fellows to firma z wieloletnią praktyką na rynku nieruchomości. Nasi rzeczoznawcy posiadają ogromne doświadczenie w przeprowadzaniu wycen nieruchomości dla inwestorów instytucjonalnych i firm z branży budowlanej.

Oferta dopasowana indywidualnie

Firma Estate Fellows oferuje szeroki zakres usług w zakresie obsługi nieruchomości, w tym między innymi wyceny nieruchomości. Na rynku wyróżnia nas doświadczenie, szeroka wiedza ekspertów, a także indywidualne podejście do każdego zlecenia. Wycena nieruchomości zawsze wykonywana jest z uwzględnieniem specyfiki danego przypadku i oczekiwań klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: